E-Kwalifikacja

Rozpocznij proces kwalifikacji online.

Współczesna medycyna, rosnące wymagania pacjentów i oczekiwania lepszej jakości życia, także w chorobie, wymagają od lekarzy sięgania po nowe sposoby leczenia.

Pierwsze w Polsce urządzenie Gamma Knife® Perfexion™ służyło w naszym Centrum przez ponad 10 lat do małoinwazyjnego leczenia wielu chorób nowotworowych i nienowotworowych mózgu. Centrum Neuroradiochirurgii w Warszawie jest bardzo nowocześnie wyposażoną placówką, w której wybitni specjaliści z dziedziny neurochirurgii, radioterapii, onkologii, fizyki medycznej i radiologii oferują swoją wiedzę, doświadczenie i pracę osobom chorym. Od 2011 roku w centrum leczono ponad
12000  pacjentów. Od 2022 roku posiadamy najnowszą wersję tego urządzenia Gamma Knife® Icon™. Aparat ten daje nowe, dotychczas niedostępne możliwości. Stosując to urządzenie możliwe jest napromienianie guzów o większej objętości, można wykonywać frakcjonowanie czyli zaplanowaną dawkę podać w kilku bezpiecznych frakcjach, można bezpiecznie wykonać ponowne napromienianie w przypadku wznowy i napromieniać pacjentów bez dotychczas niezbędnej dla procedury ramy stereotaktycznej przykręcanej do głowy pacjenta.

Leczenie w Centrum Neuroradiochirurgii Gamma Knife w Warszawie jest bezpłatne dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ.

Placówka wyposażona jest w aparaty diagnostyczne TK oraz MRI. W centrum wykonujemy zaawansowaną diagnostykę obrazową całego ciała: 64-rzędową tomografię komputerową oraz rezonans magnetyczny. Badania przeprowadzane w Centrum Neuroradiochirurgii są bezpłatne dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ.

Do wykonania badania niezbędne są:

Skierowanie na badanie diagnostyczne od lekarza specjalisty zatrudnionego w poradni, która zawarła umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na opiekę specjalistyczną,
Dokument tożsamości z numerem PESEL

Misja, certyfikaty i polityka jakości

Certyfikat ISO 9001:2015

Podgląd certyfikatu

Polityka
jakości

Podgląd certyfikatu

Certyfikat Bezpieczny Szpital to bezpieczny pacjent

Podgląd certyfikatu

Ośrodek

Od marca 2011 roku, Centrum Gamma Knife® Warszawa przyjmowało pacjentów wyłącznie na zasadach komercyjnych. Od dnia 5 sierpnia 2011 roku, dzięki kontraktowi podpisanemu z Narodowym Funduszem Zdrowia, możemy zaoferować leczenie bezpłatne dla pacjentów objętych ubezpieczeniem. Dla chorych, którzy nie są objęci ubezpieczeniem nadal oferujemy leczenie pełnopłatne.

ul. Kondratowicza 8, budynek H
03-242 Warszawa
Jak do nas dojechać?

Informacje

Połączenie spółek Kliniki Neuroradiochirurgii sp. z o. o. oraz Centrum Onkologii Ziemi Radomskiej Sp. z o. o.

Plan połączenia spółek został uzgodniony w dniu 23 października 2015 r. Więcej informacji w pliku poniżej.

Czytaj więcej

Centrum Neuroradiochirurgii a Prawo atomowe:

W związku z art. 32c ustawy Prawo atomowe Centrum Neuroradiochirurgii w Warszawie informuje, że w ramach prowadzonej działalności z wykorzystaniem promieniowania jonizującego nie oddziałuje na zdrowie populacji oraz środowisko. Nie powoduje także uwolnień substancji promieniotówrczych do środowiska.

Dane adresowe

Centrum Gamma Knife Warszawa
ul. Kondratowicza 8, budynek H
03-242 Warszawa

Dane kontaktowe

Zadzwoń
+48 (22) 259 10 00
Adres e-mail
info@gammaknife.pl

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z formularza kontaktowego i zadaj nam pytanie
Skorzystaj z formularza

E-Kwalifikacja przed internet

Rozpocznij proces kwalifikacji przez internet
Przejdź do e-kwalifikacji