E-Kwalifikacja

Rozpocznij proces kwalifikacji online.

Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją epidemiologiczną oraz niebezpieczeństwem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, uprzejmie informujemy, że wstrzymane zostały do odwołania planowe badania diagnostyczne (MRI i CT); ograniczono maksymalnie wykonywanie zabiegów za pomocą noża Gamma jak również udzielanie specjalistycznych porad ambulatoryjnych  z zakresu neurochirurgii – istnieje możliwość teleporady.

Zostały wstrzymane do odwołania zapisy osobiste.

Obecnie możliwe jest dokonanie zapisu (na pierwszą i kolejną wizytę):

•             telefonicznie pod nr tel. 22 259 10 00 (w godz. 8:00-18:00)

•             mailowo: post@gammaknife.pl

Jednocześnie informujemy Państwa, że przed wejściem do Centrum Gamma Knife Pacjenci (potwierdzeni telefonicznie) poddawani są kontroli epidemiologicznej (pomiar temperatury, wywiad). Osoby z podwyższoną temperaturą, innymi symptomami infekcji lub u których wywiad epidemiologiczny wykazał inne przeciwwskazania NIE BĘDĄ WPUSZCZONE do budynku, a ich wizyta ulega bezterminowemu przesunięciu.

O wszelkich zmianach będą Państwo informowani w kolejnych komunikatach.

Przypominamy jednocześnie, że została uruchomiona specjalna bezpłatna infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie informacji dla Polaków, o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem. Infolinia działa całodobowo, siedem dni w tygodniu pod numerem telefonu 800-190-590.

Dyrektor Centrum Neuroradiochirurgii w Warszawie

Prof. nadzw. dr hab. n.med. Mirosław Ząbek

Wróć do listy aktualności