E-Kwalifikacja

Rozpocznij proces kwalifikacji online.

Pierwsza w Polsce konferencja dedykowana lekarzom, fizykom medycznym i elektroradiologom, czyli pełnemu zespołowi zajmującemu się radioterapią za nami! 👨‍⚕️👩‍⚕️

Odbywające się w Łodzi spotkanie zatytułowane „Radioterapia. Trójkąt równoboczny” zwracało uwagę na to, że tylko zgrany, równy merytorycznie zespół, jest w stanie zapewnić nowoczesną i bezpieczną terapię. Konferencja była okazją do omówienia, przedyskutowania problemów oraz prezentacji nowych rozwiązań przez zespoły z różnych polskich Ośrodków.

Był to również czas zasięgnięcia opinii, podzielenia się swoimi uwagami, wysłuchania doświadczeń osób pracujących na sprzęcie nieużywanym jeszcze w Polsce, a co najważniejsze, nawiązania relacji w zespołach radioterapeutycznych.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie przedstawicieli naszego Centrum do podzielenia się doświadczeniami pracy naszego zespołu Centrum Gamma Knife Warszawa i wygłoszenia prelekcji pt. „Zastosowanie hypofrakcjonowanej radioterapii stereotaktycznej w leczeniu wybranych patologii wewnątrzczaszkowych przy użyciu Gamma Knife ICON”, którą poprowadzili reprezentujący nas na Konferencji:

🔹 dr n. med. Sebastian Dzierzęcki – Wicedyrektor Centrum Gamma Knife w Warszawie,

🔹 mgr Mariusz Gruda – Specjalista fizyk medyczny Centrum Gamma Knife w Warszawie,

🔹 Piotr Lecko- Technik elektroradiologii Centrum Gamma Knife w Warszawie.

Naszym Przedstawicielom gratulujemy bardzo merytorycznego i ciekawego wystąpienia a wszystkim organizatorom i uczestnikom wydarzenia dziękujemy za wspólnie, owocnie spędzony czas! 💙

Wróć do listy aktualności