Aktualności


  2019.06.24

Ponad 7 tysięcy chorych w Centrum Gamma Knife

Centrum Gamma Knife w Warszawie było jednym z 6 ośrodków dopuszczonych do prezentacji swoich wyników podczas  16 Kongresu Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej, organizowanego przez Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach, we współpracy z Polskim Towarzystwem Fizyki Medycznej.

Integralną częścią Kongresu, który odbył się w dniach 12-15 kwietnia,  była konferencja naukowa „Radioterapia Wysokiej Precyzji” . Tematyka Kongresu związana była z radioterapią, medycyną nuklearną, diagnostyką obrazową i  promieniowaniem niejonizującym.

Centrum Gamma Knife reprezentował jego dyrektor prof. dr hab. n.med. Mirosław Ząbek, który przedstawił pracę zespołową na temat wieloletnich doświadczeń  Centrum w leczeniu nożem gamma.

Prezentowane wyniki spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników konferencji, a Krajowy Konsultant ds. radioterapii onkologicznej prof. dr hab.n.med.  Krzysztof Składowski wyraził uznanie dla osiągnieć warszawskiej placówki.

Szczególną uwagę zwrócono na pozytywne rezultaty oraz liczbę leczonych pacjentów – w ciągu zaledwie 8 lat było to ponad 7 tysięcy osób.Wróć
Mapka dojazdu

Chcesz nasz odwiedzić? Sprawdź w zakładce "Kontakt", na interaktywnej mapie, jak do nas trafić. Zapraszamy!
Skontaktuj się z nami

Centrum Gamma Knife Warszawa
ul. Kondratowicza 8 (budynek H)
03 - 242 Warszawa
telefon: +48 (22) 259 10 00
e-mail: info@gammaknife.pl


Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych