Aktualności  2017.01.18

Prof. Mirosław Ząbek jedną z najbardziej wpływowych osób w medycynie

Dyrektor Centrum Gamma Knife profesor Mirosław Ząbek jedną z najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie w 2016 roku. Listę 100 najbardziej wpływowych osób przygotowała redakcja \\\"Pulsu Medycyny\\\".
czytaj więcej ...

  2016.12.22

Zapytanie ofertowe - Profilaktyka nowotworów głowy i szyi

Ogłoszenie 1

Ogłoszenie o otwartym naborze na partnera społecznego reprezentującego interesy i zrzeszającego podmioty świadczące usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej do wspólnej realizacji projektu partnerskiego „Profilaktyka nowotworów głowy i szyi"  planowanego do realizacji przez Kliniki Neuroradiochirurgii Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. 

Szczegóły w załączniku PDF

 

Ogłoszenie 2

Ogłoszenie o otwartym naborze na partnera - organizację pozarządową reprezentującą interesy pacjentów onkologicznych do wspólnej realizacji projektu partnerskiego „Profilaktyka nowotworów głowy i szyi"  planowanego do realizacji przez Kliniki Neuroradiochirurgii Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Szczegóły w załączniku PDF

 

 

Ogłoszenie 3

Ogłoszenie o otwartym naborze na partnera do wspólnej realizacji projektu partnerskiego „Profilaktyka nowotworów głowy i szyi" planowanego do realizacji przez Kliniki Neuroradiochirurgii Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w zakresie chirurgia onkologiczna. 

Szczegóły w załączniku PDF


czytaj więcej ...

  10.10.2016

Złoty Skalpel 2016 dla naszego Profesora!

Jedna z dwóch głównych nagród dla prof. Mirosława Ząbka za projekt „Operacje mózgu w czasie rzeczywistym silnego pola magnetycznego rezonansu magnetycznego. Wstęp do terapii genowej mózgu”.
czytaj więcej ...
Mapka dojazdu

Chcesz nasz odwiedzić? Sprawdź w zakładce "Kontakt", na interaktywnej mapie, jak do nas trafić. Zapraszamy!
Skontaktuj się z nami

Centrum Gamma Knife Warszawa
ul. Kondratowicza 8 (budynek H)
03 - 242 Warszawa
telefon: +48 (22) 259 10 00
e-mail: info@gammaknife.pl


Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych